FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2598083
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 03:19:10 |
| SCORE | 7496 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT (RADV GFX1200) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.335 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 9600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Linux 7.0.2-2-cachyos 64-bit |
|---|
|
| GPU0 | NULL |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1458-D000 - REV: C6 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 41 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| GPU1 | XFX RX 9060 XT Swift OC 16GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1EAE-8601 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|