
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2600503
FurMark (VK) Submitted by kotkoshtan on May 4, 2026 @ 19:06:37 | | SCORE | 19763 |
|---|
| FPS | 307 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7800X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | MSI RTX 4090 Suprim X 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2684 - SUB: 1462-5102 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 581.80 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 586 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 107 % TDP (483 W) |
|---|
|