
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2600764
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 4, 2026 @ 20:33:34 | | SCORE | 6898 |
|---|
| FPS | 114 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3980 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 90 °C |
|---|
| core clock | min: 8 MHz - max: 2446 MHz |
|---|
| max power | 194 W |
|---|
|