FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2603161
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 15:06:07 |
| SCORE | 2886 |
|---|
| FPS | 48 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D48 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D83 - SUB: 1569-F330 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 2678 MHz - max: 3180 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|