
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2604236
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 19:57:03 | | SCORE | 4205 |
|---|
| FPS | 69 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.328 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600KF @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 1025-B102 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8331 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 183 W |
|---|
|