FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2604512
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 21:18:11 |
| SCORE | 10759 |
|---|
| FPS | 179 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Gainward RTX 5060 Ti Ghost 8GB |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 10B0-F331 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 86 % TDP (157 W) |
|---|