
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2604825
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 22:57:41 | | SCORE | 7005 |
|---|
| FPS | 116 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 3080 Ti AMP HoloBlack 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 19DA-2612 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1696 MHz |
|---|
| max power | 98 % TDP (338 W) |
|---|
|