
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2604942
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 5, 2026 @ 23:49:05 | | SCORE | 4897 |
|---|
| FPS | 81 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-9900K CPU @ 3.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1DA2-E409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 109 °C |
|---|
| core clock | min: 132 MHz - max: 2028 MHz |
|---|
| max power | 207 W |
|---|
|