FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2605142
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 01:48:49 |
| SCORE | 8115 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-10700K CPU @ 3.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2204 - SUB: 3842-3987 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1800 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (417 W) |
|---|
| GPU1 | Intel(R) UHD Graphics 630 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-9BC5 - SUB: 1462-7C79 - REV: 5 |
|---|