FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2605361
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 04:38:55 |
| SCORE | 2886 |
|---|
| FPS | 47 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 17AA-22F8 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1450 MHz - max: 1450 MHz |
|---|
| max power | 43 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2420 - SUB: 17AA-22F8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| core clock | min: 412 MHz - max: 1126 MHz |
|---|