FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2605908
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 09:46:53 |
| SCORE | 1969 |
|---|
| FPS | 32 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 572.16 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-9700 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1C82 - SUB: 10DE-1C82 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 572.16 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1228 MHz - max: 1291 MHz |
|---|
| GPU1 | OrayIddDriver Device |
|---|
| PCI IDs | DEV: 232DD-1127559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|