FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2606059
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 10:53:29 |
| SCORE | 1869 |
|---|
| FPS | 31 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 125H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 1EE7-204D - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6078 |
|---|
| max core usage | 13 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 37 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A0 - SUB: 1EE7-204D - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1890 MHz - max: 2610 MHz |
|---|