FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2606390
FurMark Knot (GL) Submitted by luneo on May 6, 2026 @ 13:00:22 |
| SCORE | 1691 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.86 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 9 275HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 17AA-3DCE - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8332 |
|---|
| max core usage | 44 % |
|---|
| core clock | min: 100 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D58 - SUB: 17AA-3DCE - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1688 MHz |
|---|