FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2607006
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 16:16:52 |
| SCORE | 8337 |
|---|
| FPS | 138 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 7950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RTX 5060 Ti Gaming Trio OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 1462-5353 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2692 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (184 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1043-8877 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 61 W |
|---|