FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2607111
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 16:45:34 |
| SCORE | 241 |
|---|
| FPS | 4 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4692 - SUB: 1462-7D48 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 22 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-A493 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| max core temperature | 44 °C |
|---|
| core clock | min: 19 MHz - max: 1208 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 47 °C |
|---|
| max power | 32 W |
|---|