FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2608092
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 6, 2026 @ 21:46:11 |
| SCORE | 1237 |
|---|
| FPS | 20 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.278 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-A552 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 20 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 27 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25AC - SUB: 1558-A552 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1688 MHz |
|---|