
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2608605
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 01:30:47 | | SCORE | 11128 |
|---|
| FPS | 185 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73A5 - SUB: 1043-504 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 1184 MHz - max: 2040 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|
|