FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2609191
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 07:32:41 |
| SCORE | 16605 |
|---|
| FPS | 275 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.5.1.260408 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 90 W |
|---|
| GPU1 | SAPPHIRE Nitro RX 7900 XTX Vapor-X |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1DA2-E471 - REV: C8 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 50 °C |
|---|
| core clock | min: 125 MHz - max: 2352 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 71 °C |
|---|
| max power | 506 W |
|---|