FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2610811
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 17:00:42 |
| SCORE | 11370 |
|---|
| FPS | 189 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 7700 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 96 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1161 MHz - max: 2580 MHz |
|---|
| max power | 287 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1462-7E51 - REV: C5 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|