FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2610819
FurMark (GL) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 17:02:12 |
| SCORE | 5458 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 566.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1462-141A - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 52 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1462-141A - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1770 MHz |
|---|