
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2611431
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 19:39:20 | | SCORE | 9893 |
|---|
| FPS | 164 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-7960X CPU @ 2.80GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C05 - SUB: 1458-417F - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 91 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2648 MHz - max: 2782 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (304 W) |
|---|
|