
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2611512
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 7, 2026 @ 20:02:05 | | SCORE | 216 |
|---|
| FPS | 3 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.323 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 17AA-384A - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7076 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 350 MHz - max: 1050 MHz |
|---|
| max power | 23 W |
|---|
|