FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2612239
FurMark Knot (GL) Submitted by CF3R on May 8, 2026 @ 00:39:29 |
| SCORE | 3505 |
|---|
| FPS | 58 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D29 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
| GPU1 | Palit RTX 3080 Ti Gaming Pro 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 1569-2208 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|