FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2612493
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 03:22:42 |
| SCORE | 1727 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 4.6.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12450H |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A3 - SUB: 1558-A552 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.4575 |
|---|
| max core usage | 18 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 19 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1558-A572 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 2296 MHz - max: 2536 MHz |
|---|