FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2613405
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 11:46:33 |
| SCORE | 1190 |
|---|
| FPS | 19 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.312 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1028-B3F - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A0 - SUB: 1028-B3F - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 1222 MHz - max: 1590 MHz |
|---|