FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613578
FurMark Knot (GL) Submitted by Siro on May 8, 2026 @ 12:48:51 |
| SCORE | 5902 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 - Build 32.0.101.8737 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Sparkle Arc B580 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 172F-4215 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2650 MHz |
|---|
| max power | 153 W |
|---|