
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2613583
FurMark Knot (VK) Submitted by Siro on May 8, 2026 @ 12:50:12 | | SCORE | 4758 |
|---|
| FPS | 79 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Sparkle Arc B580 Titan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 172F-4215 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2750 MHz |
|---|
| max power | 154 W |
|---|
|