
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614387
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 16:44:20 | | SCORE | 5448 |
|---|
| FPS | 90 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2488 - SUB: 10DE-153A - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 1606 MHz - max: 1740 MHz |
|---|
| max power | 102 % TDP (220 W) |
|---|
|