FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2614869
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 18:56:28 |
| SCORE | 1684 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1025-171E - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6129 |
|---|
| max core usage | 12 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 450 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-28A1 - SUB: 1025-171E - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2100 MHz - max: 2490 MHz |
|---|