FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2615229
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 8, 2026 @ 20:45:42 |
| SCORE | 1097 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13420H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1025-1854 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6874 |
|---|
| max core usage | 7 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 300 MHz |
|---|
| max power | 25 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D98 - SUB: 1025-1854 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 59 % |
|---|
| max core temperature | 255 °C |
|---|
| core clock | min: 1966 MHz - max: 2272 MHz |
|---|