FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2615858
FurMark Knot (GL) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 00:35:11 |
| SCORE | 3289 |
|---|
| FPS | 54 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell Generation Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.64 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Pro 140T GPU (32GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D51 - SUB: 1028-D33 - REV: 3 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 4 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F38 - SUB: 1028-D33 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1726 MHz - max: 1860 MHz |
|---|