
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616423
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 06:02:56 | | SCORE | 6700 |
|---|
| FPS | 111 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | XFX RX 7800 XT Merc 319 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1EAE-7801 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.5.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 1345 MHz - max: 2283 MHz |
|---|
| max power | 272 W |
|---|
|