
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616886
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 10:05:03 | | SCORE | 4487 |
|---|
| FPS | 74 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-2600K CPU @ 3.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F02 - SUB: 1458-37C2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1410 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (177 W) |
|---|
|