FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2616928
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 10:21:45 |
| SCORE | 2242 |
|---|
| FPS | 36 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 730 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A782 - SUB: 1462-7D98 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 36 W |
|---|
| GPU1 | GIGABYTE RX 9070 XT Gaming OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1458-2424 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 170 MHz - max: 2876 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 81 °C |
|---|
| max power | 364 W |
|---|