
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618616
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 18:31:21 | | SCORE | 7253 |
|---|
| FPS | 120 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11600K @ 3.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA RTX 3070 Ti Founders Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2482 - SUB: 10DE-14B2 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1336 MHz - max: 1770 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (290 W) |
|---|
|