FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618806
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 19:23:16 |
| SCORE | 11933 |
|---|
| FPS | 198 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) Pro B70 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 155H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Arc(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D55 - SUB: 19E5-3E72 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 800 MHz |
|---|
| max power | 1 W |
|---|
| GPU1 | Intel(R) Arc(TM) Pro B70 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E223 - SUB: 1EF7-2742 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2900 MHz |
|---|
| max power | 244 W |
|---|