
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2618899
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 9, 2026 @ 19:47:36 | | SCORE | 8991 |
|---|
| FPS | 149 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 1025-1877 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 162 W |
|---|
|