FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619444
FurMark Knot (GL) Submitted by CFER on May 9, 2026 @ 22:33:30 |
| SCORE | 3458 |
|---|
| FPS | 57 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i9-12900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D29 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1550 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 53 W |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 3080 Ti AMP HoloBlack 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 19DA-2612 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 80 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 1786 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP |
|---|