FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2619838
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 01:18:45 |
| SCORE | 6841 |
|---|
| FPS | 113 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26300 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D96 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 39 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2882 - SUB: 1462-5161 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 2490 MHz |
|---|