FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2620695
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 08:48:56 |
| SCORE | 2306 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1028-D12 - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8247 |
|---|
| max core usage | 9 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 1900 MHz |
|---|
| GPU1 | NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D39 - SUB: 1028-D12 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 59 °C |
|---|
| core clock | min: 1666 MHz - max: 2490 MHz |
|---|