
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621536
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 13:13:08 | | SCORE | 6569 |
|---|
| FPS | 109 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 7377-2001 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2040 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (285 W) |
|---|
|