
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621688
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:00:02 | | SCORE | 17193 |
|---|
| FPS | 285 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Colorful RTX 5080 Vulcan OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 7377-1201 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2386 MHz - max: 2746 MHz |
|---|
| max power | 96 % TDP (350 W) |
|---|
|