
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2621876
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 14:51:41 | | SCORE | 7804 |
|---|
| FPS | 130 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 265K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8737 |
|---|
| max core usage | 2 % |
|---|
| core clock | min: 1600 MHz - max: 2000 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 148C-2435 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| core clock | min: 2013 MHz - max: 2244 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 70 °C |
|---|
| max power | 317 W |
|---|
|