
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2623269
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 10, 2026 @ 21:34:59 | | SCORE | 1115 |
|---|
| FPS | 18 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) 130V GPU (8GB) |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 226V |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) 130V GPU (8GB) |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-64A0 - SUB: 1025-193E - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8132 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| core clock | min: 800 MHz - max: 1850 MHz |
|---|
| max power | 18 W |
|---|
|