
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2623855
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 02:47:23 | | SCORE | 1035 |
|---|
| FPS | 17 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 1400 Quad-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 10DE-139D - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 1920 MHz |
|---|
| max power | 106 % TDP (100 W) |
|---|
|