
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2624085
FurMark (VK) Submitted by anonymous on May 11, 2026 @ 05:28:33 | | SCORE | 3743 |
|---|
| FPS | 62 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 3600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2216 - SUB: 1569-2216 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1710 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (319 W) |
|---|
| GPU1 | SudoMaker Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 196B4-E9FD - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|