
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2624158
FurMark (VK) Submitted by geektest on May 11, 2026 @ 06:11:32 | | SCORE | 10583 |
|---|
| FPS | 176 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel Arc A750 Limited Edition |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 8086-1021 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8735 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 1000 MHz - max: 2400 MHz |
|---|
| max power | 231 W |
|---|
|