
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2624367
FurMark (GL) Submitted by Fai on May 11, 2026 @ 08:29:25 | | SCORE | 12243 |
|---|
| FPS | 204 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-10400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Zotac RTX 5070 SOLID |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 19DA-1764 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 596.36 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 2348 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (250 W) |
|---|
|