FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2624923
FurMark Knot (GL) Submitted by 1222 on May 11, 2026 @ 12:29:27 |
| SCORE | 1820 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 596.36 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13620H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 29576 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A7A8 - SUB: 1462-14C0 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.5972 |
|---|
| max core usage | 16 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 450 MHz |
|---|
| max power | 15 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D98 - SUB: 1462-14C5 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 42 °C |
|---|
| core clock | min: 1702 MHz - max: 1980 MHz |
|---|