FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2625979
FurMark (VK) Submitted by Adam on May 11, 2026 @ 17:50:54 |
| SCORE | 8129 |
|---|
| FPS | 135 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9900X 12-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1849-5408 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 91 °C |
|---|
| core clock | min: 0 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 170 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1849-364E - REV: C2 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2200 MHz |
|---|
| max power | 68 W |
|---|